Transport drogowy

W dzisiejszym świecie transport drogowy jest najczęściej wykorzystywanym środkiem transportu. Trudno sobie wyobrazić, aby jakakolwiek firma wytwarzała wszystkie półprodukty na własne potrzeby i we własnym zakresie. Przygotowaliśmy różne warianty współpracy, tak abyscie mogli Państwo wybrać ten najbardziej optymalny dla siebie, dopasowany do Państwa potrzeb i możliwości. Kompetentny personel zajmie się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych, aby Państwa towar bezpiecznie i szybko trafił do celu. Dlatego właśnie służymy Państwu pomocą przy realizacji tego rodzaju transportu na kilka sposobów:

  • Transport expresowy – w dobie globalizacji czas transportu odgrywa bardzo dużą rolę. Jeżeli potrzebujecie Państwo dostawy na terenie Polski w czasie 24h, a na terenie Europy od jednego do dwóch dni to jesteśmy w stanie to zrobić.
  • Transport lokalny – Oferujemy Państwu transport na terenie Opola, Wrocławia i całej aglomeracji śląskiej samochodami do 1,5t w ciągu jednego dnia roboczego.
  • Transport dedykowany – Specyfika transportu dedykowanego daje olbrzymie korzyści w przypadku bardzo pilnych dostaw Państwa towarów do odbiorców Waszej firmy. Wszystkie transporty odbywają się expresowo w systemie door-to-door (bez przeładunków).
  • Przewozy drobnicowe – są idealnym rozwiązaniem jeżeli ważniejsza od czasu transportu jest cena. Zajmujemy puste powierzchnie pojazdów redukując tym samym koszty transportu do minimum.